butunuoma.lt - butu, kambariu, apartamentu nuoma
  Viršus » Katalogas » Naudojimosi sąlygos Prisijungti
Greita paieška

Miestą nurodyti būtina.Detali paieška
Informacija
Privatumo politika
Naudojimosi sąlygos
Mūsų draugai
Rašykite mums
Reklama
Nebrangi nakvynė užsienyje
www.some-good-hotels.com
Naudojimosi sąlygos

Naudojimasis butunuomos svetaine butunuoma.lt yra nemokamas jeigu Jūs nenorite patalpinti savo buto nuotraukos (-ų). Norėdami įdėti skelbimą apie turimą butą, namą, kaimo turizmo sodybą ir pan., spragtelėkite ant dešinėje esančios nuorodos "Aš nuomoju" ir įveskite pilną informaciją apie jūsų nekilnojamąjį turtą. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pakeisti nemokamų skelbimų talpinimo sąlygas. Klientai, apmokėję už skelbimus, bus įspėti ne mažiau kaip prieš 10 d. iki naujų skelbimo sąlygų įvedimo.

Norėdami surasti jus dominantį nekilnojamąjį turtą, naudokitės langeliu "Greita paieška". Kol kas visi skelbimai taip pat nuotraukų patalpinimas į butunuoma.lt duomenų bazę yra nemokamas. Nuomojamų butų aprašymuose draudžiama dėti nuorodas į kitas interneto svetaines be butunuoma.lt savininkų sutikimo. Skelbimai, kuriuose yra nuorodos į kitas interneto svetaines, bus šalinami be įspėjimo. Svetainė pritaikyta ne tik įprastai butų nuomai, bet ir trumpalaikei nuomai su specifiniais poreikiais, pvz., savaitgalio iškylai, įmonės jubiliejui švęsti, susirasti butą nakvynei išvykus į kitą miestą ir pan. Mes taip pat kviečiame aktyviai bendradarbiauti kaimo turizmo sodybų savininkus ir manome, kad mūsų veikla padės išplėtoti kaimo turizmą Lietuvoje. Kadangi mūsų svetainė yra daugiakalbė, tai leidžia iš anksto susiplanuoti kelionę į Lietuvą, susirasti butą, nakvynę ar tiesiog puikiai praleisti laiką kaimo turizmo sodyboje ir svečiams iš užsienio.

Privalumai ieškantiems buto:

Galimybė užsiprenumeruoti ieškomą butą įvedant norimus parametrus į "Mano filtrai" parametrą. Tokiu budu Jūs automatiškai gausite pranešimą el. paštu, kai Jūsų ieškomas butas (sodyba, namas...) bus įvestas į mūsų duomenų bazę.

Privalumai siūlantiems:

Įvedę išsamią informaciją apie jūsų turimą butą, namą, sodybą ar pirtelę, Jūs tiksliai aprašysite savo turimą nekilnojamąjį turtą ir papildomas paslaugas, o Jūsų buto, sodybos ar pirtelės prie ežero nuotraukos žymiai padidins potencialių nuomininkų skaičių.

Tad kviečiame visus nuomininkus ir nuomotojus aktyviai naudotis mūsų paslaugomis!

Kilus klausimams galite mums rašyti laiškus arba skambinti telefonu 8 612 35263 (Bitė)


Tęsti
Mano meniu
Aš nuomoju
Kalbos
Russian Lithuanian English
Valiutos
Reklama
Nebrangi nakvynė užsienyje
www.some-good-hotels.com

Copyright © 2004 A. Katkaus kompiuterinių paslaugų įmonė

Links.lt
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai Kvartirant.RU RATING
Kvartirant.ru
on-line.lv rating system
HotLog online dating service
HotLog
HotLog
?????? Top100 ??????? ?????? ??????? ? ?????? ????? Net-ee.com